Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ścinawce Średniej

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA LOGO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ W RADKOWIE

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA LOGO
MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ W RADKOWIE

W piątek 25 marca 2022r. został rozstrzygnięty konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Radkowie.

Do komisji wpłynęło 11 prac konkursowych, jednak tylko 3 projekty były zgodne z regulaminem konkursu:

„ V Forma pracy konkursowej

1. Projekt logo może mieć dowolną formę graficzną, powinien zawierać napis „Młodzieżowa Rada Miejska w Radkowie” oraz jeden z symboli naszej gminy.

2. Projekt należy wykonać w wersji papierowej w formacie A4 lub A5 i w formie elektronicznej w formacie .jpg .png, .ai, .cdr .eps, pdf

3. Logo powinno być: czytelne i łatwe do zapamiętania.

4. Uczestnik na odwrocie pracy w formie papierowej podaje: imię i nazwisko, adres oraz nr tel. kontaktowego.

Komisja w składzie:

Martyna Grzybowska - przewodnicząca MRM w Radkowie kadencja 2020-2022

Dagmara Urbanek - sekretarz MRM w Radkowie kadencja 2020-2022

Barbara Sobczyńska - Przewodnicząca komisji oświaty przy RM w Radkowie

Aleksander Mielniczuk - Przewodniczący RM w Radkowie

Alicja Surdyka-Strug - radna RM w Radkowie

wybrała jednogłośnie projekt logo autorstwa Hanny Ochsenbauer

Wszystkie projekty logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Radkowie zostały udostępnione na facebookowym profilu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawce Średniej. Publiczność za pomocą lajków oraz serduszek, mogła dokonać wyboru najlepszego logo.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać dwa wyróżnienia projektom, które zdobyły uznanie publiczności:

Projekt logo autorstwa Mai Gawlas

Projekt logo autorstwa Amelii Pusch

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za pracę i serce włożone w projekty, a Zwyciężczyni oraz osobom wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy!

Alicja Surdyka-Strug